www.kamieniedekoracyjne.eu

 

URL: www.kamieniedekoracyjne.eu

Online: Serwer Online

Opis: Importer Kamieni dekoracyjnych ze świata. W skład oferty wchodzą kamienie dekoracyjne z Włoch, Grecji, Hiszpanii, Brazylii, Turcji, Wietnamu. Kamienie świata to zarówno kamienie w formie brył, głazów jak również otoczaki dekoracyjne. Firma głównie prowadzi sprzedaż hurtową co sprawia, że jest wstanie szybko i sprawnie importować duże ilości kamienia z różnych zakątków świata. Dobry kontakt z właścicielem firmy zapewnił mi miłą i przyjazną atmosferę przy wykonywaniu tego zlecenia. Nadszedł czas na pozycjonowanie, najbliższe wyniki już w tym kwartale...

Sys: webSEOsys

 

infrapanel.pl

URL: www.infrapanel.pl

Online: Serwer Online

Opis: Strona główna importera najlepszych, nowoczesnych i najbardziej wydajnych paneli grzewczych na podczerwień. Ogrzewanie domu i miejsca pracy nigdy nie było tak łatwe i tanie. Przebudowałem już istniejący system html do trybu php. Zmiana całkowitego systemu podawania treści z klasycznych (od dawna nie używanych) ramek do funkcji include php. Strona stała się bardziej czytelna dla robotów (spiderów) googla i innych. Optymalizowałem również treści pod kontem top10, co umożliwiło szybki skok w górę w wynikach. Proces pozycjonowania nadal trwa. Sprawdźcie ogrzewanie domu lub tanie ogrzewanie domu w google aby zobaczyć wynik.

Sys: PHP + include + css + jQuery

 

www.turbruk.pl

URL: www.turbruk.pl

Online:Serwer Online

Opis: Usługi brukarskie to domena firmy TURBRUK. Od 2005 roku zajmowała się tylko tym. Od 2010 r. otarto nową hurtownie kostki brukowej i granitowej. Na dzień dzisiejszy firma dynamicznie się rozwija, przyjmuje nowych pracowników i zamawia nowe towary. Strona oczywiście działa w oparciu o "webSEOsys" i kilka ciekawych dodatków, jak np. Lightbox 2.0 jQuery. Jeszcze nie jest do końca skończona bo brakuje tu portfolio z usług brukarskich. Na dzień dzisjeszy głównie pozycjonuje tą stronę i rozwijam o nowe wpisy. Dopiszę tu coś jak tylko strona będzie skończona w 100% :D.

Sys: webSEOsys

 

sklepelektro.pl

URL: www.sklepelektro.pl

Online: Serwer Online

Opis: Sklep z oświetleniem i nie tylko. Sklep w pełni oparty o autorski skrypt oscGOLD. Wkładam tu ręce jako pomoc techniczna. Konfiguruje dodatki (tj. Sugester, Google Analitics, Promoring, Nokaut, Boxy, Grafiki). Sklep oferuje ciekawy asortyment, nie ukrywam, że sam się w nim zaopatruje. Zapraszamy na zakupy.

Sys: oscGold

 

fach-bruk.pl

URL: www.fach-bruk.pl

Online: Serwer Online

Opis: Usługi brukarskie, impregnowanie kostki brukowej i tarasów. Firma Fach-Bruk poleciła mi stworzenie prostej stron o usługach i co? okazało się że firma zaczęła dynamicznie przyspieszać. I tak prosta strona ewoluowała z informacyjnej na ofertową. Stronę oparłem o Własny skrypt CMS "webSEOsys". Wraz z właścicielem firmy stworzyłem szablon i koncepcje. Firma również korzysta z pozycjonowania co przynosi wymierne korzyści zarówno dla mnie jak i dla nich.

Sys: webSEOsys

 

phu-arex

URL: www.phu-arex.pl

Online: Serwer online

Opis: Usługi koparką, usługi transportowe, usługi brukarskie. Firma "AREX" nadal zbiera materiały do strony. Ciekawie pracuje się przy braku materiałów ale od czego są telefony i maile :D. Na dzień dzisiejszy taka strona firmie wystarczy, ja jednak czuję pewien niedosyt. Prawdopodobnie stronę rozwiniemy o konkretne przykłady wykonywanych prac przez firmę "AREX".  Wrócę tu jak tylko będą zmiany. A więc stało się, firma "AREX" dostarczyła nowe materiały co sprawiło, że strona została rozbudowana o dział realizacje. Zapraszam wszystkich chętnych do odwiedzenia strony i zapoznania z tym działem.

Sys: webSEOsys

 

Atenaword

URL: www.atenaword.pl

Online: Server Offline

Opis: Producent szaf grających. I tu chwilkę poświecę wspomnieniom. Około roku 2006 pracowałem w tej firmie. Stworzyłem stronę w oparciu o CMS "mFusion". To jedyna odmiana CMS-a "php-fusion pozwalająca na wielojęzyczność". Strona, z racji rynków na których działa, została wykonana w języku Polskim i Angielskim, żeby jak najlepiej pokazać szeroki asortyment szaf na rynek polski i europejski. Nowe szafy grające wyposażone w dotyk.

Sys: M-Fusion - Modyfikacja PHP-Fusion by Wooya

 

dawpol - boxer4u.eu

URL: www.boxer4u.eu

Online: Server Offline

Opis: Producent boxerów, kopaczy, automatów siłowych. Uuu tu cofnę się do pamiętnego roku 2005 gdy handlowałem automatami. Strona oparta jest o technologię flash. Wszystko mruga i migoce. Strona jak na tamte czasy była bardzo skomplikowana, posiadała wersję flash pełen po Polsku i Angielsku (każda warzyła około 8MB) i wersję light po Polsku i Angielsku (każda zakładka w stronie to mały flash). Pracowałem nad nią 2 miesiące, ale efekt był zadowalający. Firma nadal exportuje automaty na świat.

Sys: FlashSite

 

webseosys

URL: ...Tajne/Poufne...

Opis: ...Tak długo jak to możliwe nie będę pisał o swoim CMS. Uważam, że jest na to za wcześnie. Rąbka tajemnicy zdradza ta strona, mówi o programie w zakładce webSEOsys oraz jest oparta o ten właśnie skrypt. Wcielam powoli u moich klientów. Widzę możliwości i przyszły rozwój tego narzędzia. Obecnie (jak również w najbliższej przyszłości) nie jest na sprzedaż w wersji StandAlone. Po prostu trzymajcie kciuki.

Sys: webSEOsys

 

fhu-wektor.pl

URL: www.fhu-wektor.pl

Online: Server offline

Opis: Usługi brukarskie, kamienie świata, kostka brukowa. Firma z 4 składami kamienia: 2 w Żorach, 1 Orzesze Gardawice, 1 Ustroń-Hermanice.